Dzień otwarcia Nowej Siedziby Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie-Prokocimiu był dla naszej placówki wydarzeniem historycznym, a dzięki współpracy z M-Team zyskał odpowiednią oprawę i profesjonalną realizację.

SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE

Jesteśmy przekonani, że po każdym ze szkoleń i wyjazdów załoga łapała nowy wiatr w żagle, co przekładało się na kolejne sukcesy naszej firmy.

PROINSTAL

Dzięki nawiązaniu współpracy z M-Team działania promocyjne naszej firmy wkroczyły na znacznie wyższy poziom.

NUTRICIA

Zlecenie zostało zrealizowane starannie i solidnie, a wszystkie jego elementy zostały przez nas jednoznacznie wysoko ocenione.

GLENMARK

Na tle silnej konkurencji usługi M-Team?u wyróżniają się wysokim poziomem kreatywności w fazie koncepcyjnej i profesjonalizmu w fazie realizacyjnej.

GEDEON RICHTER

Na podstawie naszych doświadczeń stwierdzam, że M-Team jest agencją przygotowaną do realizacji najbardziej nawet skomplikowanych usług.

RECORDATI GROUP

Warto wspomnieć, że ponadnormatywna dyspozycyjność osób z M-Team pomogła nam rozwiązać trudne sytuacje.

DENTAL NANOTECHNOLOGY

Agencja M-Team posiada wykwalifikowaną kadrę, prezentującą najwyższy poziom kompetencji.

BOEHRINGER INGELHEIM

Współpraca z M-Team przyczyniła się niewątpliwie do osiągnięcia wysokich wyników sprzedaży naszych produktów, a w konsekwencji sukcesu całego przedsiębiorstwa.

BOIRON

Agencja M-Team zaprezentowała unikalny poziom inwencji, niestandardowych rozwiązań, profesjonalizmu i troski o wszelkie detale.

JANSSEN-CILAG